RYKANTŲ BAŽNYČIA

RYKANTŲ BAŽNYČIA

Kelionę pradedame nuo Rykantų. Ant aukštos kalvos pastatyta bažnyčia ypatinga ne tik savo grožiu. Pasirodo, ji buvo užburta. Ir tai nutiko XVII amžiaus pabaigoje.

Plačiau
GALVĖS EŽERAS

GALVĖS EŽERAS

Iš Rykantų traukiame Trakų link. Prie Galvės ežero. Ar kada nors pagalvojote, kodėl jis taip pavadintas? Legendos pasakoja, kad šis ežeras reikalauja žmogaus aukos – kol nepaskęsta bent vienas žmogus, tol jis neužšąla.

Plačiau
RŪDIŠKĖS

RŪDIŠKĖS

Keliaujant po Trakų rajoną, kviečiame užsukti į Rūdiškes. Šiandien sunku patikėti, kad senovėje tai buvo itin vandeninga vieta. Beje, kaip tik tokiose vietose senovės lietuviai ir išgaudavo rūdą.

Plačiau
ŽUKLIJŲ PILIAKALNIS

ŽUKLIJŲ PILIAKALNIS

Iš Rūdiškių keliaukime į vieną įspūdingiausių Trakų apylinkių vietą – į Žuklijų piliakalnį. Nuo jo atsiveria nuostabūs vaizdai į Vilkokšnio ežerą.

Plačiau
NIKRONIŲ AKMUO

NIKRONIŲ AKMUO

Važiuodami ežeringu Verknės aukštupio slėniu Aukštadvario link pasieksite paslaptingą Nikronių akmenį. Pabandykite iššifruoti ant akmens iškaltus ženklus.

Plačiau
VERKNĖS SENVAGĖS ŠALTINIS

VERKNĖS SENVAGĖS ŠALTINIS

Keliaujame į Aukštadvarį ir ieškome Aukštadvario (Verknės senvagės) šaltinio. 1959 metais pastačius hidroelektrinę, Verknė pakeitė savo vagą, liko vos pastebima senvagė.

Plačiau
VELNIO DUOBĖ

VELNIO DUOBĖ

Jeigu jau esate Aukštadvaryje, tai aplankykite mistika ir legendomis apgaubtą Velnio duobę. Tai įspūdingas reginys. Tačiau prieš tai nuvažiuokite prie netoliese esančių Škilietų ežerėlių.

Plačiau
STRĖVOS ĮGRIUVA

STRĖVOS ĮGRIUVA

Pajutę Trakų apylinkių mistines galias atsipalaiduoti galite prie Strėvos, kur taip pat atsiveria nuostabūs vaizdai. Galima pamatyti legendomis apipintą Strėvos įgriuvą, pasivaikščioti nuostabiu Žaliuoju taku (7,5 km) ir kartu su šeima ir draugais aptarti dienos įspūdžius.

Plačiau

Kontaktai

Trakas
Gyvenu laisvai
Rudiškės
Trakų rajono savivaldybė